بهترین جراح فوق تخصص پلک

بهترین جراح فوق تخصص پلک

فهرست مطالب

پف پلک پایین، پف پلک بالا، افتادگی پلک بالا و… از عارضه هایی هستند که باعث مسن دیده شدن فرد، خسته بودن، عصبی بودن و در مواردی همراه با محدودیت میدان بینایی چشم می شوند و در ارتباطات روزمره شما در جامعه سیگنالهایی غیر واقعی از شما نسبت به آنچه واقعا در قلب و درون شما می شود به دیگران ارسال می کند و باعث می شود بعضا قضاوت غیرواقعی شوید. بیماری های پلک می توانند باعث اختلال در عملکرد بینایی و کاهش دید چشم می شوند. به همین دلیل بهتر است عارضه های چشم و پلک هر چه سریع تر درمان شوند. افتادگی پلک، پف پلک و مشکلات دیگر در اثر تجمع مایعات، چربی یا کاهش ماهیچه چشم در سنین بالا اتفاق می افتند. جراحی بلفاروپلاستی یک از روش های درمان مشکلات پلک چشم بالا و پایین است که در مدت زمان کوتاهی توسط پزشک متخصص انجام می شود. جراحی پلفاروپلاستی یا پلک چشم از حساسیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل بهتر است این جراحی توسط بهترین جراح فوق تخصص پلک انجام شود. در این مقاله به بررسی انتخاب بهترین جراح فوق تخصص پلک می پردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بهترین جراح فوق تخصص پلک
بهترین جراح فوق تخصص پلک

جراحی بلفاروپلاستی یا افتادگی پلک با چه هدفی انجام می شود؟

افتادگی پلک یا پفک پلک معمولا در افراد بالای 35 سال اتفاق می افتد. این عارضه در بیشتر موارد به دلیل کهولت سن در اطراف چشم ایجاد می شود. با افزایش سن میزان تون ماهیچه در بدن کاهش پیدا می کند. با کاهش حجم عضلات، میزان چربی و مایعات در اطراف چشم افزایش پیدا می کند و سبب پف پلک یا افتادگی پلک چشم می شود. دلیل اصلی افتادگی پلک شل شدن پوست به دلیل کاهش کلاژن سازی است همچنین با تحلیل رفتن حجم استخوان و عضلات جمجمه و سر پوست صورت به واسطه نیروی جاذبه زمین دچار افتادگی و آویزان شدن می شوند. این عارضه باعث تغییر در فرم پلک چشم می شود. به همین دلیل بیشتر افراد از طریق جراحی بلفاروپلاستی برای درمان افتادگی و پف پلک اقدام می کنند. فوق تخصص جراح پلک از طریق این جراحی به درمان مشکلات پلک چشم می پردازد.

 

اهمیت انتخاب بهترین جراح فوق تخصص پلک

چشم ها یکی از عضوهای حساس صورت به شمار می روند که علاوه بر بینایی افراد در ایجاد یک چهره زیبا و بدون نقص موثر هستند. پلک ها در اطراف چشم مسئولیت حفاظت از چشم را بر عهده دارند. به همین دلیل بهتر است درمان مشکلات پلک توسط پزشکان با تجربه و متخصص انجام شود تا آسیبی به پلک و چشم وارد نشود. در واقع هر گونه بی احتیاطی در حین عمل باعث بروز مشکلاتی در ناحیه چشم و بینایی افراد می شود. انتخاب جراح فوق تخصص پلک علاوه بر بهبودی عارضه افتادگی پلک چشم باعث جلوگیری از بروز عوارض شدید ناشی از عمل می شود.

بهترین جراح فوق تخصص پلک
بهترین جراح فوق تخصص پلک

ویژگی بهترین جراح فوق تخصص پلک

متاسفانه امروزه جراحان بسیاری هستند که به دلیل نداشتن تجربه و تخصص کافی باعث بروز مشکلات شدیدی در حین عمل پلک چشم می شوند. به همین دلیل انتخاب یک فوق تخصص جراح پلک بسیار حائز اهمیت است. بهترین جراح فوق تخصص پلک از ویژگی هایی برخوردار است که باعث تفاوت آن با سایر جراحان می شود. ویژگی جراح فوق تخصص پلک شامل موارد زیر می شود که عبارتند از:

  • مشاوره قبل از عمل: یک جراح فوق تخصص پلک قبل از جراحی پلک در رابطه با شرایط و نحوه عمل صحبت کرده و اطلاعات مفیدی را در اختیار بیمار قرار می دهد. بهترین جراح فوق تخصص پلک با مشاوره قبل از عمل خود باعث کاهش میزان اضطراب در بیمار می شود و جراحی پلک چشم را در شرایط نسبتا آرامی انجام می دهد.
  • معاینات قبل از عمل: جراحانی که در حرفه جراحی پلک چشم از تخصص و تجربه بالایی برخوردار هستند به انجام معاینات قبل از عمل می پردازند و شرایط بیمار را به لحاظ جسمی و روحی بررسی می کنند. انجام معاینات قبل از عمل باعث جلوگیری از بروز مشکلی خاص در حین عمل می شوند. عدم توجه به وضعیت ابرو و افتادگی آن قبل از عمل نه تنها جوانسازی را در صورت شما ایجاد نمی کند بلکه با نزدیک کردن ابرو به چشم چهره ای عبوس تر خواهید داشت.
  • سطح دانش بالا: فوق تخصص جراح پلک از تخصص بالایی در زمینه جراحی بلفاروپلاستی و مشکلات چشم و پوست برخوردار است. جراحانی که از سطح دانش بالایی برخوردار هستند و از ساختار و سازه های چشم پلک شناخت دقیق دارند، از مشکلاتی که ممکن است در حین عمل و بعد از آن اتفاق بیافتد آگاه هستند و برای درمان آن اقدام می کنند.
  • داشتن تجربه بالا: بهترین فوق تخصص پلک از تجربه بالایی در زمینه جراحی پلک برخوردار است و در صورت بروز مشکل در حین عمل با رعایت خونسردی برای درمان و جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از جراحی پلک اقدام می کند. مهم است بدانید که خیلی از عوارض فاجعه بار «حین عمل» در صورت حضور یک جراح با مهارت و دانش بالا کاملا قابل اصلاح و برگشت است تا «بعد از عمل» و طی یک عمل ترمیمی بعدی…

 

فواید انتخاب بهترین فوق تخصص پلک

بهترین جراحان فوق تخصص پلک شرایط مناسبی برای بیمار فراهم می کنند تا جراحی پلک به بهترین نحو انجام شود. فواید انتخاب بهترین فوق تخصص جراح پلک عبارت است از:

  • کاهش بروز عوارض شدید بعد از عمل
  • دریافت بهترین نتیجه از جراحی پلک چشم
  • کاهش میزان اضطراب در فرد بیمار
  • کاهش احتمال بروز خطر در حین عمل
بهترین جراح فوق تخصص پلک
بهترین جراح فوق تخصص پلک

مراجعه به پزشک

شناخت کامل و دقیق کسی که جراحی شما را انجام می دهد یکی از کلیدی ترین موردهایی است که تعیین کننده نتیجه عمل شماست و اینکه عمل توسط خود جراح انتخابی شما انجام می شود.
امروزه جراحی بلفاروپلاستی یا پف پلک چشم با استقبال بسیاری روبه رو شده است زیرا این جراحی در مدت زمان کوتاهی باعث کاهش آسیب های پلک و زیبایی چشم می شود. انجام این جراحی توسط بهترین جراح فوق تخصص پلک از اهمیتی بالایی برخوردار است زیرا در سلامت چشم بسیار تاثیرگذار است. کسانی قصد انجام جراحی پلک را دارند می توانند برای درمان و جراحی به مطب دکتر احسان عباس نیا مراجعه کنند. دکتر احسان عباس نیا فوق تخصص چشم پزشکی و فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از طریق جراحی پلک چشم – تحت بی حسی موضعی – برای درمان آسیب های پلک اقدام می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

هزینه بوتاکس چانه

هزینه بوتاکس چانه

مزایا، معایب و هزینه های بوتاکس چانه بوتاکس می ‌تواند به بهبود نواحی ناهموار چانه کمک کند. در برخی افراد، به دلیل تنش عضله منتالیس،

درمان افتادگی پلک

بهترین درمان افتادگی پلک

افتادگی پلک و بهترین درمان آن چشم ها از مهم ترین بخش های صورت به حساب می آیند که علاوه بر حواس بینایی، برای زیبایی

تفاوت لازک با لیزیک چیست

تفاوت لازک با لیزیک چیست

تفاوت لازک با لیزیک چیست و کدام بهتر است؟ لیزیک یک فرآیند جراحی سرپایی است که برای اصلاح مشکلات نزدیک ‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم چشم

مطالب مرتبط